Czego szukasz?

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące inwestycji w fundusze

Wiemy, jakie są potrzeby i oczekiwania inwestorów – zdążyliśmy je poznać w ciągu 21 lat pracy w Polsce. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania, które współpracujący z nami inwestorzy zadają najczęściej. Kliknij w wybrany kwadrat i dowiedz się o nas więcej.

Znajdź odpowiedź na swoje potrzeby

Chcę zabezpieczyć pieniądze przed inflacją

Powiedz NIE inflacji. Jeżeli chcesz przede wszystkim ochronić swoje... Dowiedz się więcej

Masz wątpliwości?

Bądź na bieżąco z finansami i sprawdź, jakie inwestycje pozwolą Ci zarobić w najbliższym czasie
Zapewnij sobie pieniądze na przyszłość
Już teraz pomyśl o przyszłości swoich dzieci

Chcę zainwestować większą kwotę

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania szyte na miarę, czyli takie, które nasi eksperci dopasują do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej
Co nas wyróżnia?
Wieloletnie doświadczenie
Działamy w Polsce od 1995 r., obecnie jako Generali Investments TFI S.A. Od ponad 25 lat nieprzerwanie pracujemy na opinię dobrego, cenionego towarzystwa funduszy inwestycyjnych.
Zaufanie naszych inwestorów
Utrzymujemy uczciwe, partnerskie relacje z osobami, które inwestują z nami. Stawiamy Wasze zadowolenie na pierwszym miejscu. Zaufało nam już ponad 100 tys. inwestorów, którzy powierzyli nam przeszło 11 mld zł.
Duży wybór funduszy
Oferujemy bogaty wybór funduszy po to, by każdy mógł inwestować zgodnie ze swoimi możliwościami i potrzebami. Minimalna kwota wpłaty w większości naszych funduszy to 100 zł.
Dobre wyniki
Nasze fundusze od wielu lat wypracowują dobre, powtarzalne wyniki, które pomnażają oszczędności naszych inwestorów.
Stabilny zespół zarządzający
Nasze wyniki są zasługą jednego z najstabilniejszych w Polsce zespołów zarządzających, którego skład przez lata uległ jedynie niewielkim zmianom.
Zawsze wśród najlepszych
13 lat z rzędu stawaliśmy na podium (w tym 8-krotnie jako najlepsze TFI) prestiżowego rankingu TFI organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” i niezależną firmę analityczną Analizy Online. Byliśmy również wielokrotnie nagradzani Złotymi Portfelami i statuetkami Byków i Niedźwiedzi.
Wysokie ratingi
Aż 12 spośród naszych funduszy ma wysokie ratingi - 4 lub 5 gwiazdek - Analiz Online. Oznacza to, że fundusze te wyróżnia ponadprzeciętna jakość i wyniki lepsze od konkurentów. Eksperci, którzy je oceniają są zgodni co do tego, że nasze fundusze „zasługują na to, by być w Twoim portfelu”.