Pracownicze
Plany
Kapitałowe
Pracownicze
Plany Kapitałowe
Pracownicze
Plany Kapitałowe
Dowiedz się więcej
Profesjonalizm, aktywność i partnerstwo
w zarządzaniu portfelami aktywów.
Profesjonalizm, aktywność i partnerstwo w zarządzaniu portfelami aktywów. Profesjonalizm, aktywność i partnerstwo w zarządzaniu portfelami aktywów.Sprawdź
Pracownicze Programy Emerytalne Pracownicze Programy
Emerytalne
Pracownicze
Programy
Emerytalne
Dowiedz się więcej
Wyceny funduszy inwestycyjnych Otrzymaj aktualną lub historyczną wycenę fuduszy. Wybierz datę, typ funduszu i poziom ryzyka.
Proste rozwiązania na zakup funduszy
Skorzystaj z jednego z szybkich i bezpiecznych sposobów na zakup Funduszy Inwestycyjnych Generali Investments TFI S.A.
Fundusze Generali Investments TFI S.A.
Typy inwestycyjne
Nazwa subfunduszu Stopień ryzyka Rating
Generali Aktywny Dochodowy niskie
Generali Dolar niskie -
Generali Profit Plus umiarkowane
Co nas wyróżnia?
Wieloletnie doświadczenie
Działamy w Polsce od 1995 r., obecnie jako Generali Investments TFI S.A. Od niemal 25 lat nieprzerwanie pracujemy na opinię dobrego, cenionego towarzystwa funduszy inwestycyjnych.
Zaufanie naszych inwestorów
Utrzymujemy uczciwe, partnerskie relacje z osobami, które inwestują z nami. Stawiamy Wasze zadowolenie na pierwszym miejscu. Zaufało nam już ponad 100 tys. inwestorów, którzy powierzyli nam przeszło 15 mld zł.
Duży wybór funduszy
Oferujemy bogaty wybór funduszy po to, by każdy mógł inwestować zgodnie ze swoimi możliwościami i potrzebami. Minimalna kwota wpłaty w większości naszych funduszy to 100 zł.
Dobre wyniki
Nasze fundusze od wielu lat wypracowują dobre, powtarzalne wyniki, które pomnażają oszczędności naszych inwestorów.
Stabilny zespół zarządzający
Nasze wyniki są zasługą jednego z najstabilniejszych w Polsce zespołów zarządzających, którego skład przez lata uległ jedynie niewielkim zmianom.
Zawsze wśród najlepszych
13 lat z rzędu stawaliśmy na podium (w tym 8-krotnie jako najlepsze TFI) prestiżowego rankingu TFI organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” i niezależną firmę analityczną Analizy Online. Byliśmy również wielokrotnie nagradzani Złotymi Portfelami i statuetkami Byków i Niedźwiedzi.
Wysokie ratingi
Aż 12 spośród naszych funduszy ma wysokie ratingi - 4 lub 5 gwiazdek - Analiz Online. Oznacza to, że fundusze te wyróżnia ponadprzeciętna jakość i wyniki lepsze od konkurentów. Eksperci, którzy je oceniają są zgodni co do tego, że nasze fundusze „zasługują na to, by być w Twoim portfelu”.