Kariera

Pracuj razem z nami

W Generali Investments TFI zajmujemy się tworzeniem rozwiązań inwestycyjnych - m.in. funduszy i portfeli asset management - oraz zarządzaniem nimi. Za tymi pojęciami kryje się praca kilku działów, które wchodzą w skład naszej firmy. Każdy dział ma swoje zadania, do wykonywania których wymagane są określone kompetencje i umiejętności.

Praca

Specjalista ds. Relacji z Klientami

  Jesteśmy obecni na rynku od 1995 r., początkowo jako Korona TFI S.A., a obecnie jako Generali Investments TFI S.A. i jesteśmy częścią jednej z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. Od ponad 25 lat nieprzerwanie pracujemy na opinię dobrego, cenionego towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Kilkanaście lat z rzędu stawaliśmy na podium (w tym 8-krotnie jako najlepsze TFI) prestiżowego rankingu TFI organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” i niezależną firmę analityczną Analizy Online. Byliśmy również wielokrotnie nagradzani Złotymi Portfelami i statuetkami Byków i Niedźwiedzi.

  Jako Specjalista ds. Relacji z Klientami będziesz odpowiadać za:

  • obsługę Klientów w Wirtualnym Oddziale i Punkcie Obsługi Klienta w siedzibie Towarzystwa,
  • obsługę telefoniczną Klientów TFI  (rozmowy przychodzące i wychodzące),
  • mailowy oraz bezpośredni kontakt z obecnymi Klientami Firmy,
  • realizację wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych,
  • przygotowywanie prezentacji i raportów,
  • współpracę z pozostałymi działami w firmie.

  Wystarczy, że:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów (preferowane doświadczenie w sprzedaży funduszy inwestycyjnych),
  • posiadasz wyższe wykształcenie,
  • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym,
  • posiadasz wiedzę z zakresu rynku kapitałowego,
  • cechuje Cię ambicja, silna motywacja i samodzielność w realizacji zadań,
  • cenisz relacje interpersonalne i jesteś otwarty na potrzeby biznesu.

  W zamian oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pełen proces wdrożenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń,
  • dostępność benefitów pracowniczych: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny,
  • przyjazną atmosferę pracy w świetnej lokalizacji (przy Metrze Politechnika),
  • dołączysz do zespołu, który współtworzy sukces naszej firmy.

   

  Poznaj nas bliżej: https://www.generali-investments.pl/contents/pl/klient-indywidualny/o-generali-investments

   

  Jeżeli jesteś zainteresowany(-a) wyślij CV do:

  beata.kotara@generali-investments.pl

  Na zgłoszenia czekamy do: 27 sierpnia 2021 r.

   

  Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej: Generali Investments lub Administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. Przysługuje Państwu: prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazanie przez Państwa danych osobowych oznacza zgodę na przetwarzanie danych przez Administratora w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. W każdej chwili możecie Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przez Administratora przed wycofaniem zgody. Dane będą przekazane dostawcom usług informatycznych. Kontakt w sprawie danych osobowych pod adresem: rodo@generali-investments.pl

  Przyjdź do nas na staż lub praktykę

  Obecnie nie prowadzimy rekrutacji.

  Do Twoich zadań będzie należało wspieranie działań departamentu w zakresie:

  • Budowania i realizowania bieżących analiz i raportów
  • wsparcie w tworzeniu narzędzi do automatyzacji procesów z obszaru sprzedaży i marketingu (np. CRM, Hurtowania Danych, aplikacje sprzedażowe)

   

  W zamian oferujemy Ci:

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi analitycznych tj. SQL Management Studio, Visual Studio, Crystal Reports
  • skonfrontowanie akademickiej wiedzy i dotychczasowych umiejętności z realiami pracy w prawdziwym biznesie
  • poznanie dynamicznie rozwijającej się branży inwestycji kapitałowych
  • współudział w tworzeniu innowacji w firmie będącej liderem kategorii od 25 lat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w świetnej lokalizacji (przy Metrze Politechnika)

   

  Poznaj nas bliżej: https://www.generali-investments.pl/contents/pl/klient-indywidualny/o-generali-investments

  Jeżeli jesteś zainteresowany(-a) wyślij CV do: beata.kotara@generali-investments.pl

  Na zgłoszenia czekamy do: 7 lutego 2020 r.

   

  Uprzejmie informujemy, że wszystkie nadsyłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie i skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści :
     
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

   

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej: Generali Investments lub Administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. Przysługuje Państwu: prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazanie przez Państwa danych osobowych oznacza zgodę na przetwarzanie danych przez Administratora w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. W każdej chwili możecie Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody. Cofnięcie zgody nie wpłynie  na zgodność z prawem przetwarzania przez Administratora przed wycofaniem zgody. Dane będą przekazane dostawcom usług informatycznych. 
  Kontakt w sprawie danych osobowych pod adresem: rodo@generali-investments.pl.