Teraz jeszcze łatwiej zainwestujesz online

      
    
Otwórz konto moje ID
Aktualności / 2021-06-25 / autorzy: Generali Investments

Jeśli już jesteś naszym klientem, chcesz zainwestować w kolejny fundusz lub zrobić  zmianę w obecnej inwestycji, ale nie masz dostępu online, ten artykuł jest dla Ciebie.

Jeśli jeszcze nie inwestujesz w naszym Towarzystwie to… ten artykuł także jest dla Ciebie.

 

Ten wstęp może Cię zaskoczyć podobnie jak łatwość, z jaką zaczniesz teraz inwestować online. Czasem trudno jest zrobić pierwszy krok, ponieważ to, co przed nami wydaje się skomplikowane i czasochłonne, a kreatywna wyobraźnia potrafi piętrzyć przeszkody. Dlatego najlepiej wcześniej sprawdzić, co nas czeka.

Jeśli rozliczasz PIT online czy też korzystasz z dostępu internetowego do stron instytucji rządowych, prawdopodobnie spotkałeś się już z terminem mojeID.

To rozwiązanie wprowadzone przez Krajową Izbę Rozliczeniową umożliwia potwierdzenie Twojej tożsamości z wykorzystaniem bankowości internetowej. Dzięki mojeID uruchamiając dostęp online i zakładając konto w Serwisie Transakcyjnym, nie będziesz musiał wprowadzać wszystkich swoich danych – proces ich przekazania jest prosty i w pełni bezpieczny. Po uruchomieniu dostępu inwestować możesz zacząć w dowolnej chwili – gdy będziesz na to gotowy.

 

A więc – krok po kroku – jak to zrobić:

1. Spójrz teraz w górny prawy róg strony, na której jesteś. Zobaczysz tam przycisk – Otwórz konto. Kliknij w niego a wyświetli Ci się lista dostępnych banków, dzięki którym szybko założysz konto w Serwisie Transakcyjnym.


Kliknij w obraz, aby go powiększyć.
 

2. Wybierz  bank, który prowadzi Twój rachunek osobisty.

Twój bank jest na liście? Kliknij w jego logo, a zostaniesz przeniesiony na stronę logowania w banku.

  • Po zalogowaniu system bankowy poprowadzi Cię krok po kroku przez proces przekazania danych.
  • Jeśli proces przekazania danych zakończy się pomyślnie, w naszym systemie znajdziesz dane pobrane z Twojego banku.


Kliknij w obraz, aby go powiększyć.

Ważne: Niektóre dane nie są przekazywane przez bank, co wynika z polityki danego banku.

Jeśli widzisz puste pole to oznacza, że ta dana nie została przekazana przez bank i należy uzupełnić ją samodzielnie. Dane, które zostały przekazane z banku są nieedytowalne.  

Jeżeli nie widzisz swojego banku, wybierz opcję: Kliknij tutaj, jeśli Twojego banku nie ma na liście. Pojawi się formularz jak niżej - wypełnij go swoimi danymi. Po wypełnieniu wniosku otrzymasz kod weryfikacyjny oraz link do połączenia z naszym Wirtualnym Oddziałem. Nasz ekspert sprawdzi Twoją tożsamość i zatwierdzi wniosek.


Kliknij w obraz, aby go powiększyć.

3. Po sprawdzeniu i uzupełnieniu danych kliknij przycisk Potwierdzam dane.


W kolejnym kroku poprosimy Cię o wpisanie Twoich danych:

  • adresu e-mail - będzie on również Twoim identyfikatorem w Serwisie Transakcyjnym,
  • hasła,
  • numeru telefonu – na ten numer będziesz otrzymywać kody autoryzujące operacje w Serwisie,
  • zaznaczenie zgód na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych oraz

o zatwierdzenie wniosku.


Kliknij w obraz, aby go powiększyć.

Wypełnij puste pola swoimi danymi i kliknij Dalej.

4. Przejdziesz na ekran autoryzacji, na którym wpisz kod, który otrzymasz na wskazany przez Ciebie numer telefonu i potwierdź rejestrację.


Kliknij w obraz, aby go powiększyć.

 

5. Twoja rejestracja w Serwisie Transakcyjnym zakończyła się pomyślnie! Zostaniesz przekierowany na ekran logowania do systemu, a na swój e-mail otrzymasz potwierdzenie zawarcia Umowy o korzystanie z Serwisu Transakcyjnego.

Teraz możesz już zacząć inwestować online!

Pamiętaj, że jeśli wysłałeś wniosek do zatwierdzenia w Wirtualnym Oddziale, zanim zalogujesz się na swoje konto, połącz się z naszym ekspertem i potwierdź swoją tożsamość.


Kliknij w obraz, aby go powiększyć.

 

Jeśli nie inwestowałeś wcześniej w naszym Towarzystwie, zapoznaj się z naszą ofertą i kup fundusz wybierając zakładkę „zlecenia” -> „kup fundusz”

Jeżeli masz już u nas swoje oszczędności, zobaczysz je po zalogowaniu do Serwisu Transakcyjnego. Od razu będziesz mógł sprawdzić wyniki swoich inwestycji oraz, jeśli tak zdecydujesz, kupić jednostki wybranego subfunduszu lub zlecić wybraną transakcję.

Inwestowanie w naszym Towarzystwie nigdy nie było tak proste!

 


Niniejszy materiał jest upowszechniany w celu reklamy lub promocji usług świadczonych przez Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. („Towarzystwo”). Towarzystwo działa na podstawie decyzji Komisji Papierów Wartościowych (obecnie: Komisja Nadzoru Finansowego) z dnia 1 czerwca 1995 r., nr decyzji KPW-4073-1\95. Informacje zamieszczone w niniejszym materiale nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej. Decyzje inwestycyjne dotyczące inwestowania w fundusze inwestycyjne powinny być podejmowane wyłącznie po zapoznaniu się z Prospektami informacyjnymi funduszy, zawierającymi szczegółowe informacje w zakresie: czynników ryzyka, zasad sprzedaży jednostek uczestnictwa funduszy, tabelę opłat manipulacyjnych oraz informacje podatkowe. Prospekty informacyjne, Kluczowe informacje dla Inwestorów, Informacje dla Klienta AFI, tabele opłat, dane o ryzyku inwestycyjnym i podatkach dostępne są na stronie www.generali-investments.pl.
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Towarzystwo ani fundusze inwestycyjne nie gwarantują osiągnięcia celów inwestycyjnych. Uczestnik musi się liczyć z możliwością zmniejszenia lub utraty zainwestowanych środków. Wyniki mogą być pomniejszone o pobrane opłaty manipulacyjne i należne podatki.