O Generali Investments TFI S.A.

Wieloletnie doświadczenie

Działamy w Polsce od 1995 r., początkowo jako Korona TFI S.A., a obecnie jako Generali Investments TFI S.A. Od ponad 25 lat nieprzerwanie pracujemy na opinię dobrego, cenionego towarzystwa funduszy inwestycyjnych.

Zaufanie naszych inwestorów

Utrzymujemy uczciwe, partnerskie relacje z osobami, które inwestują z nami. Stawiamy Wasze zadowolenie na pierwszym miejscu. Zaufało nam już ponad 160 tys. inwestorów, którzy powierzyli nam przeszło 19 mld zł.

Duży wybór funduszy

Oferujemy bogaty wybór funduszy po to, by każdy mógł inwestować zgodnie ze swoimi możliwościami i potrzebami. Minimalna kwota wpłaty w większości naszych funduszy to 100 zł.

Dobre wyniki

Nasze fundusze od wielu lat wypracowują dobre, powtarzalne wyniki, które pomnażają oszczędności naszych inwestorów.

Wysokie ratingi

Aż 8 spośród naszych funduszy ma wysokie ratingi Analiz Online - 4 lub 5 gwiazdek. Oznacza to, że fundusze te wyróżnia ponadprzeciętna jakość i wyniki lepsze od konkurentów. Eksperci, którzy je oceniają są zgodni co do tego, że nasze fundusze „zasługują na to, by być w Twoim portfelu”.

Stabilny zespół zarządzający

Nasze wyniki są zasługą jednego z najstabilniejszych w Polsce zespołów zarządzających, którego skład przez lata uległ jedynie niewielkim zmianom.

Zawsze wśród najlepszych

13 lat z rzędu stawaliśmy na podium (w tym 8-krotnie jako najlepsze TFI) prestiżowego rankingu TFI organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” i niezależną firmę analityczną Analizy Online. Byliśmy również wielokrotnie nagradzani Złotymi Portfelami i statuetkami Byków i Niedźwiedzi.