Czy najgorsze już za nami? Rynki finansowe AD 2022 r.

Czy najgorsze już za nami? Rynki finansowe AD 2022 r.

Czy najgorsze już za nami? Rynki finansowe AD 2022 r.

Czwartek, 12 maja 2022 r., godz. 11:00-13:00

W programie:


11:00-11:35 – Aktualna sytuacja makroekonomiczna
Zbigniew Jakubowski, Prezes Zarządu

11:35-11:40 – Pytania do prezentacji

11:40-12:10 – Obligacje skarbowe i korporacyjne w obecnej sytuacji gospodarczej i po ostatniej podwyżce stóp procentowych
Krzysztof Izdebski i Aleksander Szymerski, Zarządzający Funduszami

12:10-12:15 – Pytania do prezentacji

12:15-12:35 – Megatrendy w 2022 roku
Michał Milewski i Adam Woźny, Zarządzający Funduszami

12:35-12:40 – Pytania do prezentacji

12:40-12:50 – Kilka słów o nowościach produktowych w Generali Investments TFI
Jan Rekiel, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Produktów

Sesja pytań i odpowiedzi

Zapraszamy!


Zarejestruj się już dziś!
Zapisz się na wydarzenie.
więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Generali Investments TFI SA (Towarzystwo) na potrzeby webinarium organizowanego przez Towarzystwo. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Brak wyrażenia zgody uniemożliwi rejestrację na platformie i uczestnictwo w webinarium organizowanym przez Towarzystwo. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych znajdują się na stronie: https://generali-investments.pl/contents/pl/klient-indywidualny/nota-prawna#nowe-zasady-przetwarzania-danych-osobowych.

Prelegenci

Zbigniew Jakubowski, Prezes Zarządu
Zbigniew JakubowskiPrezes Zarządu

Od 2022 Prezes, a od 2001 roku Wiceprezes Zarządu Generali Investments TFI S.A. odpowiedzialny za obszar zarządzania funduszami, aktywami i doradztwa inwestycyjnego. W latach 2000 – 2001 Prezes Zarządu – Dyrektor Inwestycyjny Korona TFI S.A. Wcześniej zarządzający aktywami w Banku Gdańskim S.A. i w Domu Maklerskim BIG-BG Sp. z o.o. oraz jako członek zarządu odpowiedzialny za politykę inwestycyjną w BWE Asset Management S.A.
Posiada licencję doradcy inwestycyjnego (nr licencji 125).
Jego dewizą w zarządzaniu jest patrzenie w przyszłość (przewidywanie trendów rynkowych) oraz konsekwencja w działaniu. Oprócz opierania się na „twardych” danych i argumentach wyznaje też zasadę, że zawsze należy wykazać pewną dozę pokory wobec tego, co się dzieje na rynku.
Krzysztof Izdebski, Zastępca Dyrektora ds. Papierów Dłużnych
Krzysztof IzdebskiZastępca Dyrektora ds. Papierów Dłużnych

Z polskim rynkiem finansowym związany od kilkunastu lat. Posiada licencję maklerską nr 1346. Absolwent MBA na Politechnice Warszawskiej.
W 1995 roku rozpoczął współpracę z Bankiem Millennium, współtworząc politykę inwestycyjną banku w części dłużnej. W latach 1999-2001 wiedzę i umiejętności zdobywał w praskim oddziale Commerzbank, gdzie zajmował się obsługą transakcji na rynku pierwotnym i wtórnym obligacji z regionu Europy Środkowej i Wschodniej. Po powrocie do kraju przez siedem lat pracował w Deutsche Bank, w którym m.in. wdrażał elektroniczną platformę handlu obligacjami. Pod koniec 2008 przeszedł do PKO Bank Polski, gdzie zarządzał pozycją obligacji i bonów skarbowych.
>Michał Milewski, Zarządzający funduszami
Michał MilewskiZarządzający funduszami

Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym (nr 559) oraz maklerem papierów wartościowych (nr 2627). Posiada również tytuł Chartered Financial Analyst (CFA), przyznawany przez amerykański CFA Institute.
Doświadczenie na rynku kapitałowym zdobywał jako analityk akcji, a następnie jako zarządzający funduszami inwestycyjnymi.
Ukończył Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej oraz podyplomowe studia w zakresie systemów informacyjnych i analizy danych.
Aleksander Szymerski, Zarządzający Funduszami
Aleksander SzymerskiZarządzający Funduszami

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. Karierę zawodową rozpoczynał w wiodących biurach maklerskich w Polsce. W latach 2013-2014 zatrudniony w BNP Paribas CIB w Londynie. W latach 2014-2017 pracował jako analityk dłużnych papierów wartościowych, a następnie doradca inwestycyjny w BPS TFI. Od 2017 roku z sukcesami zarządzał funduszami dłużnymi w Superfund TFI, zdobywając za 2018 rok „Złoty Portfel Parkietu” dla funduszu Superfund Oszczędnościowy w kategorii najlepszy fundusz gotówkowy i pieniężny. W latach 2019-2021 pełnił funkcję Starszego Zarządzającego Aktywami w Alior TFI, gdzie odpowiadał za fundusze dłużne i część dłużną funduszy mieszanych, w tym w szczególności za obligacje przedsiębiorstw.
Posiada licencję doradcy inwestycyjnego (nr 409) oraz licencję maklera papierów wartościowych (nr 2570).
Jan Rekiel, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Produktów
Jan RekielDyrektor Departamentu Rozwoju i Produktów