Kadra

    
    
Zespół Zarządzania Aktywami i Doradztwa Inwestycyjnego
    
Marek Straszak Dyrektor Inwestycyjny ds. Zarządzania Aktywami i Doradztwa Inwestycyjnego

Absolwent Doradztwa Inwestycyjnego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, licencjonowany doradca inwestycyjny oraz makler papierów wartościowych. Posiada również tytuł Chartered Financial Analyst (CFA). Doświadczenie w pracy maklera i analityka akcji zdobywał w takich firmach, jak Alior Bank, Erste Securities oraz Dom Maklerski BPS.

W Generali Investments TFI od lipca 2015 r. Zajmuje się m. in. zarządzaniem portfelami i funduszami inwestycyjnymi oraz doradztwem inwestycyjnym.

Zarządza portfelami Asset Management oraz:

Michał Milewski Zarządzający funduszami

Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym (nr 559) oraz maklerem papierów wartościowych (nr 2627). Posiada również tytuł Chartered Financial Analyst (CFA), przyznawany przez amerykański CFA Institute. 

Doświadczenie na rynku kapitałowym zdobywał jako analityk akcji, a następnie jako zarządzający funduszami inwestycyjnymi.

Ukończył Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej oraz podyplomowe studia w zakresie systemów informacyjnych i analizy danych.

W zespole Generali Investments TFI od 2017 roku.

Zarządza portfelami Asset Management oraz współzarządza:

Krzysztof Zając Zarządzający Portfelami

Absolwent specjalności Quantitative Asset and Risk Management na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym (nr 720), posiada również tytuł Chartered Financial Analyst (CFA).
Z grupą Generali Polska związany od 2013 roku, w Generali Investments TFI od kwietnia 2022.

Marcin Andrzejczuk Zarządzający Portfelami

Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości, kierunek: Bankowość i Ubezpieczenia. Posiada licencję maklera papierów wartościowych (nr 1739). Doświadczenie na rynkach kapitałowych zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie SA oraz w Domu Maklerskim AmerBrokers SA.
W Grupie Generali od 2006 r. W Generali Investments TFI SA od kwietnia 2022, gdzie odpowiada za zarządzanie ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi Generali Życie TU SA.