Kadra

    
    
Zespół Zarządzania Aktywami i Doradztwa Inwestycyjnego
    
Marek Straszak Dyrektor Inwestycyjny ds. Zarządzania Aktywami i Doradztwa Inwestycyjnego

Absolwent Doradztwa Inwestycyjnego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, licencjonowany doradca inwestycyjny oraz makler papierów wartościowych. Posiada również tytuł Chartered Financial Analyst (CFA). Doświadczenie w pracy maklera i analityka akcji zdobywał w takich firmach, jak Alior Bank, Erste Securities oraz Dom Maklerski BPS.

W Generali Investments TFI od lipca 2015 r. Zajmuje się m. in. zarządzaniem portfelami i funduszami inwestycyjnymi oraz doradztwem inwestycyjnym.

Zarządza portfelami Asset Management oraz:

Michał Milewski Zarządzający funduszami

W zespole Generali Investments TFI od 2017 roku. Zarządza funduszami absolutnej stopy zwrotu oraz asset allocation.

Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym (nr 559) oraz maklerem papierów wartościowych (nr 2627). Posiada również tytuł Chartered Financial Analyst (CFA), przyznawany przez amerykański CFA Institute. 

Doświadczenie na rynku kapitałowym zdobywał jako analityk akcji, a następnie jako zarządzający funduszami inwestycyjnymi.

Ukończył Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej oraz podyplomowe studia w zakresie systemów informacyjnych i analizy danych.

Obecnie zarządza portfelami Asset Management oraz:

  • funduszem Generali Absolute Return Globalny FIZ
Marta Kostrzewa Analityk

Od początku kariery zawodowej związana z Generali Investments TFI, gdzie trafiła w kwietniu 2017 r. Pierwsze doświadczenie zdobywała w Departamencie Rozwoju Nowych Produktów. Od marca 2019 r. w Departamencie Zarządzania Aktywami i Doradztwa Inwestycyjnego. Pomaga zarządzającym w analizie spółek giełdowych oraz w zarządzaniu portfelami typu fund of funds.
Ukończyła Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej. W czerwcu 2019 r. zdała drugi etap egzaminu organizowanego przez CFA Society of Poland.