Szukam alternatywy dla lokat bankowych

Jeśli oprocentowanie lokat bankowych nie spełnia już Twoich oczekiwań, ale jednocześnie obawiasz się nadmiernego ryzyka związanego z inwestowaniem, mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie – fundusze z niskim ryzykiem inwestycyjnym.

Jak to działa?

 • Możesz inwestować już od 100 zł
  – nie musisz mieć milionów, by czerpać zysk z otwartych funduszy inwestycyjnych. Wystarczy 100 złotych – tyle wynosi u nas minimalna wpłata.
 • Wiesz, co wybierasz
  – wysoko oprocentowane lokaty bankowe najczęściej wiążą się z licznymi ograniczeniami zapisanymi drobnym drukiem. Nasze fundusze nie mają nic do ukrycia – aby inwestować, nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków.
 • Znajdziesz wiele korzyści
  – myślisz o bezpiecznym inwestowaniu, by zarabiać więcej? W naszej ofercie znajdziesz fundusze o bardzo niskim ryzyku, które mogą Ci dać większe pieniądze niż lokata bankowa.
 • Wpłacasz i wypłacasz, kiedy chcesz
  – jeśli w banku wycofasz przed terminem pieniądze z lokaty, tracisz oprocentowanie. U nas jest inaczej – gdy wypłacasz swoje pieniądze z funduszu, zawsze dostajesz wypracowany przez ten czas zysk (pomniejszony o podatek od zysków kapitałowych).

Zobacz, jakie fundusze możemy Ci zaproponować:

Generali Oszczędnościowy

Fundusz o najmniejszym stopniu ryzyka, który charakteryzuje się stabilnymi zyskami. Wybierają go najczęściej początkujący inwestorzy – szczególnie jako alternatywa dla lokat bankowych

Fundusze walutowe

Jeżeli poszukujesz alternatywy dla swoich lokat walutowych - zapoznaj się z unikalną na rynku ofertą funduszy walutowych.

Fundusze o niskim ryzyku inwestycyjnym